Tüketici Ürün Güvenlik Denetimi

Mass Laboratuvar ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan 30641 sayısı Resmi Gazete’de yer alan “Tüketici Ürünlerinin İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi 2019/12) uyarında Tareks sistemi içerisinde sizlere TS EN ISO/IEC 17025 Akreditasyonu ile test hizmeti verebilmekteyiz. 

Denetime tabi ürünlerinizin sağlık açısından taşıdığı riskleri tespit etmek ve erken önlem almak adına laboratuvar olarak, ürünlerinizin Tareks sistemi içerisinde sorunsuz kaydı ve ilerlemesi adına da danışmanlık olarak sizlere her türlü hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Denetime Tabi Ürün Grupları

İlgili yönetmeliğe bu adresten ve bizim akredite analiz kapsamımıza da bu adresten ulaşabilirsiniz. Ayrıca TÜRKAK’ın kendi sitesi üzerinde akreditasyon kapsamımızı incelemek isterseniz de buradan ulaşabilirsiniz. 

Yönetmeliğin talep etmiş olduğu ürünlere dair analizleri TS EN ISO/IEC 17025 Türkak Akreditasyonumuz ile birlikte akredite bir şekilde bünyemizde gerçekleştirebiliyor ve raporlandırabiliyoruz. 

Tareks Sistemi dahilinde talep edilen analizleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yaptırmak için hemen teklif talebinde bulunun.

Online Teklif FORMU  

Online Teklif FORMU

Form Image

Ürün Fotoğrafı [jpg, png, gif ya da pdf gönderebilirsiniz.]