tanışma çöpçatan türkçe anlamı bartın arkadaşlık sitesi erkek arayan bayanlar çorum felsefeyle tanışma konu anlatımı ygs tanışma kelimesinin anlamı erkek arayan en güvenilir arkadaş bulma sitesi flört dün trtde izledim erkek arayan ukraynalı bayanlar bekar erkek hayatı ebebek baby&me tanisma paketi kısa süreli arkadaşlık siteleri yunan arkadaşlık sitesi tekirdağ izmir erkek arayan bayan ilanları yunanistan ciddi arkadaslik siteleri ücretsiz sohbet kharkiv bedava arkadaş bir erkek tek kaşını kaldırıyorsa ingilizce tanışma kelime flört emekli olan bekar bayan babasından maaş alabilir mi çöpçatan anlamı nedir çöpçatan semiramis pekkan flört tüm şarkıları çöpçatan ın anlamı kazakistan arkadaslik sitesi avrupa arkadaslik siteleri ruhsal tanışma çöpçatan ajansı bir gün boyunca aramayan sevgili erkek arkadaş bulma siteleri dul bayan tanışmak kişiye en çok arkadaş bulan site güncel arkadaşlık dubai arkadaşlık sitesi bekar erkek için otel rb sr dating example site para relacionamento cristão

Tüketici Ürün Güvenlik Denetimi

size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Aklınıza takılan herhangi bir konu ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. 

Mass Laboratuvar ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan 30641 sayısı Resmi Gazete’de yer alan “Tüketici Ürünlerinin İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi 2019/12) uyarında Tareks sistemi içerisinde sizlere TS EN ISO/IEC 17025 Akreditasyonu ile test hizmeti verebilmekteyiz. 

Denetime tabi ürünlerinizin sağlık açısından taşıdığı riskleri tespit etmek ve erken önlem almak adına laboratuvar olarak, ürünlerinizin Tareks sistemi içerisinde sorunsuz kaydı ve ilerlemesi adına da danışmanlık olarak sizlere her türlü hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Denetime Tabi Ürün Grupları

2019-12 tebliği kapsamında yer alan ürünler ve analizlerin listesi

İlgili yönetmeliğe bu adresten ve bizim akredite analiz kapsamımıza da bu adresten ulaşabilirsiniz. Ayrıca TÜRKAK’ın kendi sitesi üzerinde akreditasyon kapsamımızı incelemek isterseniz de buradan ulaşabilirsiniz. 

Yönetmeliğin talep etmiş olduğu ürünlere dair analizleri TS EN ISO/IEC 17025 Türkak Akreditasyonumuz ile birlikte akredite bir şekilde bünyemizde gerçekleştirebiliyor ve raporlandırabiliyoruz. 

Tareks Sistemi dahilinde talep edilen analizleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yaptırmak için hemen teklif talebinde bulunun.