Bizi Arayın: 0212 909 03 80

İç Tetkik Hizmeti

İç Tetkik Hizmeti

İç tetkik, firmanın sahip olduğu kalite yönetim sisteminin hangi oranda aktif olarak kullandığını tespit etmesi, aksayan noktaları belirlemesi ve rutin denetimler için bir ön denetim olması nedeniyle oldukça önemli bir çalışmadır. İç tetkik hizmeti firma içerisinde “İç Tetkik Eğitimi” almış personeller tarafından veya bir dış göz olarak dışarıdan destek ile gerçekleştirilebilmektedir.

İç tetkik hizmetini gerçekleştirmeden önce kalite yönetim sistemi sorumlunuz ile birlikte bir denetim süreci planlıyor ve denetim sürecinde denetlenecek birimleri ve haiz oldukları konulara ait soruları hazırlıyoruz.

Firmanızın tabi olduğu kalite yönetim sistemi şartları doğrultusunda ilgili birimlerinizi prosedürlere uygunluk, izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik için iç tetkik denetimini gerçekleştiriyoruz ve sonuçları tarafınıza raporlandırıyoruz.

Tespit edilen uygunsuzlukların takibi ve çözüm yolları ile ilgili çalışmaları gerçekleştiriyor ve sisteminizin kusursuz bir şekilde işlemesi adına gerekli adımları beraber takip ediyoruz.

İç tetkik hizmeti tarafımızdan sağlayabileceği gibi, talep ederseniz personelinize iç tetkik eğitimi ve sertifikası veriyoruz. Böylece laboratuvar içi çalışmalarınızda iç tetkik hizmetinizi kendiniz de sağlayabiliyor olacaksınız.

 

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!