Bizi Arayın: 0212 909 03 80

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Mass Laboratuvar ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.” 2018 yılı içerisinde İstanbul’da kurulmuş, TS EN ISO / IEC 17025 standardına göre TÜRKAK tarafından akredite edilmiş tamamen yerli bir test kuruluşudur. 

Hizmet Vizyonumuz

Mass Lab hizmet alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak, ürünlerin kullanım ve faaliyet noktalarına göre test araç gereçlerini, mühendislerle birlikte kullanmaktadır. Rapor hazırlama aşamasında test kriterleri ve teknikleri eksiksiz yerine getirilerek, kullanılacak forma uygunluğu analiz edilmektedir. 

  • Tekstil ve ayakkabı testleri insan biyolojine uygunluk, faaliyet alanına göre değer ölçülerle raporlanır. 
  • Plastik ürünler, kalite kontrol ve Arge testleri analiz edilecektir. 
  • Materyal analizleri, spesifik testler, plastik ürün testleri endüstriyel alana ve endüstriyel alanın dışında kullanım özelliklerine göre teste tabi tutulur. 
  • Kozmetik ürünler, insan biyolojisi ve cilt bakım ürünlerine uygunluk test aşamalarından geçmektedir. 
  • Endüstriyel nitelikler, faaliyet alanı kapsamı ve safsızlık testleri Mass Lab profesyonel hizmet alanında, vizyon ve misyonumuza uygun niteliklerle rapor edilir. 

Kalite Ve Misyonumuz

Kalite kontrol ve endüstriyel test üzerinden geliştirilmiş laboratuvar teknikleriyle, mühendisler ve teknikerler eşliğinde bütün değerler tekrar ve tekrar test edilerek raporlanmaktadır. Maddenin kullanımı, kullanım alanı ve ölçüsüne göre marka değerine yansıyacak iyi ve kötü özelliklerin de dikkate alınması sağlanır.

  • Mass Lab, giyim alanında PH tayini, Ftalat tayini, PAH tayini ve Krom 6 ( VI) tayini niteliklerini ölçmektedir. 
  • Kozmetik alanda dioksan testi, etil alkol, iddia testleri, ağır metal testleri ve mikrobiyolojik testler uygular. 
  • Plastik ürünler PAH tayini, Kadmiyum testi ve Ftalat tayini testlerine tabi tutulur. 
  • Arge, Kalite kontrol ve materyal analiz testlerinde faaliyet alanına göre PH değeri, biyolojik etkileri, ağır metal özellikleri ve kullanım sırasındaki sorun tespitleri analiz edilmektedir. 

Tarafsız Ve Bağımsız Test Laboratuvarı

Mass Lab, kuruluş amacı bağımsız ve tarafsız test faaliyetlerine yerine getirerek, kaliteli kullanım alanlarını oluşturmaktır. Üretim ve kullanım için bütün materyallerin insan biyolojisine, çevresel etkilere ve etmenlere karşı nasıl sonuçlar vereceği önceden gözlemlenerek, faaliyetlerin kötü sonuçlara neden olacak durumları önceden saptamasını amaçlamıştır. Bütün testler bağımsız ve tarafsız yapılarak, TÜRKAK tarafından verilen bu görevlerin usulleri yerine getirilecektir. 

Kalite odaklı güvenli test araçları kullanılır, bilimin ışığında harekete geçilerek, rapor hazırlanır ve test sonucuna göre materyallerin etkileri firmaya bildirilir. 

Markanıza Değer Katan Kalite Kontrolü 

Markanıza değer katacak, markanızın zararlı etkilerini bilimsel testlerle ekarte edecek misyon ve vizyonumuzla, çözüm ortağı olmaya, tarafsız ve bağımsız test sonuçlarıyla yeni değerlerle markanızın hizmet alanına göre en iyi seçenekleri sunmaya hazırız. Markaya değer katan kalite kontrol ve Arge testleriyle, Mass Lab, güvenle çözüm ortağınız olmaya hazırdır. 

Çözüm Ortaklığı

Danışmanlık ve test hizmet alanıyla çözüm ortağınız olmak, büyük bir ekiple uluslararası standartlara göre çalışmayı birlikte getirmiştir. Araştırmacı, bilim ve ilimin ışığında olan bütün yolculuklara hazır Mass Lab ekibi, vizyonunuz ve misyonunuz için daimi olan deney, gözlem ve sonucun arkasında durarak sizler için çözüm ortağı olacaktır. KDU Reach danışmanlık, ÜTS bildirimi, Laboratuvar kurulu danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Laboratuvar Testleri

Kimyasal değerlendirme uzman eğitimi, TS EN ISO IEC 17025 eğitimi, Enstrumantel cihaz eğitimi, laboratuvar ve test analiz aletlerinin kullanım niteliklerine göre uzmanlarımızla birlikte verilmektedir. Test, danışmanlık ve eğitim çerçevesinde Türkiye’nin önde gelen firması olarak Mass Lab TS- ISO Standartlarına göre hizmet verir. 

Hizmet verdiği geniş ürün yelpazesi ve test seçeneği ile birlikte bir çok firmanın çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!