Bizi Arayın: 0212 909 03 80

Gizlilik Politikası


                    gizlilik politikası

Bu beyan masslab.com.tr'in gizlilik politikasını içerir. masslab.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

masslab.com.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, masslab.com.tr olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Sözleşme de belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, masslab.com.tr gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları oluşturulmak üzere irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz ve telefon numaranız) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; randevu almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, randevu ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

MASS Group İletişim Bilgileri

Sultaniye Mah. 350. Sk. Şelale Plaza

No: 1/110 Esenyurt / İstanbul

Telefon: (0212) 909 03 80

Cep: +90 544 909 03 80

Mail: info[at]masslab.com.tr

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!