Bizi Arayın: 0212 909 03 80

Dış Kaynaklı Doküman Takibi

Dış Kaynaklı Doküman Takibi

Her gün güncellenen ve yenilenen bir dünyaya uyanıyoruz. Regülasyonlar, yönetmelikler, TS, ISO, EN, DIN, SASO, IQS gibi her ülkeye özgü standartlar ve mevzuatlar dünya ile birlikte sürekli olarak güncelleniyor ve revize oluyor. Kapsamınız arttıkça da dış kaynaklı doküman takibi işi zor bir hale gelebiliyor.

Sizlerin takip etmekte olduğu regülasyonların, yönetmeliklerin, mevzuatların ve standartların bilgisini alıyoruz ve kendi özel takip sistemimize dahil ediyoruz. Böylece her ay düzenli olarak son teknoloji yazılımımız ile birlikte bizden takip etmemizi istediğiniz standartları ve mevzuatları takip edebiliyoruz. Tarafınıza aylık olarak doküman güncelleme bilgilerini de düzenli olarak iletiyoruz.

Talep doğrultusunda güncellenen mevzuat ve standartlara ulaşım sağlayarak sizler için revizyonları inceleyebiliyor ve sizin işinizi etkileyebilme ihtimali olan tüm bilgileri vakit kaybetmeden sizler ile paylaşıyoruz.

Firma bilgilerinizin ve takip etmekte olduğunuz regülasyonların, mevzuatların, yönetmeliklerin ve standartların bilgilerinin gizliliğini karşılıklı olarak imzalayacağımız sözleşme ile birlikte size taahhüt ediyor ve bu süreç hakkında 3. bir firma veya kişi ile herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmuyoruz.

Dış kaynaklı doküman takibi hizmetini tarafımıza vererek büyük bir iş yükünden kurtulabilir ve işinizi geliştirmeye rahatlıkla odaklanabilirsiniz.

 

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!