tanışma çöpçatan türkçe anlamı bartın arkadaşlık sitesi erkek arayan bayanlar çorum felsefeyle tanışma konu anlatımı ygs tanışma kelimesinin anlamı erkek arayan en güvenilir arkadaş bulma sitesi flört dün trtde izledim erkek arayan ukraynalı bayanlar bekar erkek hayatı ebebek baby&me tanisma paketi kısa süreli arkadaşlık siteleri yunan arkadaşlık sitesi tekirdağ izmir erkek arayan bayan ilanları yunanistan ciddi arkadaslik siteleri ücretsiz sohbet kharkiv bedava arkadaş bir erkek tek kaşını kaldırıyorsa ingilizce tanışma kelime flört emekli olan bekar bayan babasından maaş alabilir mi çöpçatan anlamı nedir çöpçatan semiramis pekkan flört tüm şarkıları çöpçatan ın anlamı kazakistan arkadaslik sitesi avrupa arkadaslik siteleri ruhsal tanışma çöpçatan ajansı bir gün boyunca aramayan sevgili erkek arkadaş bulma siteleri dul bayan tanışmak kişiye en çok arkadaş bulan site güncel arkadaşlık dubai arkadaşlık sitesi bekar erkek için otel rb sr dating example site para relacionamento cristão

Kalibrasyon Periyodu Belirleme

size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Aklınıza takılan herhangi bir konu ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. 

Ölçüm cihazlarınızın doğru sonuç verdiğinden emin olabilmek adına cihaz kalibrasyon ve ara kontrol çalışmalarını yapmak oldukça önem arz etmektedir.

Ölçüm cihazlarınız için ilk kalibrasyon periyodunu belirlerken hangi şartlara göre belirleyeceğinizi biliyor musunuz?

Tolere edebileceğiniz zaman aralığını uygun izlenebilirlik ve ara kontrol şartları altında belirleyerek hem maaliyetinizi azaltabilir, hem de cihazlarınız üzerinde ki kontrolünüzü artırabilirsiniz.

Ölçüm cihazlarınızın sicil dosyalarını, önceki kalibrasyon periyotları, kalibrasyon ve ara kontrol sonuçları gibi bir çok veriyi toparlıyoruz. İstatistiksel hesaplar ile birlikte değerlendiriyor ve size cihazlarınızın durumu, en uygun kalibrasyon süreci bilgilerini raporlandırıyoruz.

Cihaz Bakımı ve Teknik Servis Hizmeti

Enstrumantal cihazlarınızın taşınması, korunması, teknik ve yazılımsal sorunların giderilmesi, zamanı geldiğinde OQPV hizmetinin yapılması ve raporlandırılması ile uygun maaliyetli sarf malzemelerinin tedarik edilmesi konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Laboratuvar cihazlarının bir çoğu maaliyeti yüksek cihazlardır. Dolayısı ile cihazınız bozulduğu zaman yenisini almak yerine onarım sürecini de değerlendirebilirsiniz. Teknik servisimiz laboratuvar cihazlarınızın onarımı konusunda sizlere her türlü desteği vermek adına hazır bulunmaktadırlar.

Cihazlarınız için kalibrasyon periyodunu belirleyebiliriz.