Bizi Arayın: 0212 909 03 80

Cihaz Kalibrasyon Periyodu Belirleme

Kalibrasyon Periyodu Belirleme

Ölçüm cihazlarınızın doğru sonuç verdiğinden emin olabilmek adına cihaz kalibrasyon ve ara kontrol çalışmalarını yapmak oldukça önem arz etmektedir.

Ölçüm cihazlarınız için ilk kalibrasyon periyodunu belirlerken hangi şartlara göre belirleyeceğinizi biliyor musunuz?

Tolere edebileceğiniz zaman aralığını uygun izlenebilirlik ve ara kontrol şartları altında belirleyerek hem maaliyetinizi azaltabilir, hem de cihazlarınız üzerinde ki kontrolünüzü artırabilirsiniz.

Ölçüm cihazlarınızın sicil dosyalarını, önceki kalibrasyon periyotları, kalibrasyon ve ara kontrol sonuçları gibi bir çok veriyi toparlıyoruz. İstatistiksel hesaplar ile birlikte değerlendiriyor ve size cihazlarınızın durumu, en uygun kalibrasyon süreci bilgilerini raporlandırıyoruz.

Cihaz Bakımı ve Teknik Servis Hizmeti

Enstrumantal cihazlarınızın taşınması, korunması, teknik ve yazılımsal sorunların giderilmesi, zamanı geldiğinde OQPV hizmetinin yapılması ve raporlandırılması ile uygun maaliyetli sarf malzemelerinin tedarik edilmesi konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Laboratuvar cihazlarının bir çoğu maaliyeti yüksek cihazlardır. Dolayısı ile cihazınız bozulduğu zaman yenisini almak yerine onarım sürecini de değerlendirebilirsiniz. Teknik servisimiz laboratuvar cihazlarınızın onarımı konusunda sizlere her türlü desteği vermek adına hazır bulunmaktadırlar.

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!