Bizi Arayın: 0212 909 03 80

Akredite Laboratuvar Kurulumu

Akredite Laboratuvar Kurulumu

Sıfırdan anahtar teslim bir laboratuvar kurulumu için ihtiyacınız olan hizmeti, uzman kadromuz ile birlikte sunmaktayız.

Laboratuvar yerleşme düzeninden, laboratuvar tezgahlarına, laboratuvar cihazlarından TSE EN ISO/IEC 17025 Kalite Yönetim Sisteminin kurulumuna kadar her anlamda size anahtar teslim laboratuvar kurulumu hizmeti sunmaktayız.

Fiziksel laboratuvarın kurulumu tamamlandıktan sonra, talep edilirse TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyon sertifikasını alana kadar size tüm süreçte destek verebiliriz. Bu uzun süreçte birlikte belirleyeceğimiz kapsam ve plan doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Böylece zaman ve performans kaybı yaşamadan akreditasyon belgenizi almanızı sağlamaktayız.

Alanında uzman personellerimiz ile size vereceğimiz destek sayesinde düzenli işleyen bir Kalite Yönetim Sistemine sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu süreç içerisinde ihtiyaç duyacağınız cihaz, sarf malzeme vb. konularda en uygun seçenekler ile birlikte maliyetinizi en düşük seviyede tutacaksınız.

Hali hazırda kurulu ve işleyen bir TSE EN ISO/IEC 17025 Kalite Yönetim Sisteminiz var ve sistemi daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız; hemen bizimle iletişime geçin. Sizin için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.

Sisteminizi hızlandıracak doküman çalışmaları, hazır validasyon / verifikasyon sistemleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Laboratuvar kurulum hizmeti ile alakalı olarak aşağıda belirtilen başlıkların her biri için ayrı ayrı hizmet sunabilmekteyiz.

  • Kalite yönetim sisteminin kurulumu ve uygulanması
  • Laboratuvarın fiziksel kurulumu (laboratuvar tezgahları, laboratuvar cihazları, kimyasallar vb.)
  • Kapsamınıza eklemek istediğiniz analizlerin geliştirilmesi, hazırlanması
  • Personel eğitimleri
  • TÜRKAK akreditasyon başvuru sürecinin ve eğer varsa Bakanlık yetki/izin başvuru süreçlerinin takibi

Laboratuvar ile ilgili her alanda yanınızda, en büyük çözüm ortağınızız.

 

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!